Projekt "Tähetolm"

Sissejuhatus

Maal on ärevad ajad. Kusagilt kosmosest saabub lendavaid taldrikuid, tulnukad tapavad ja vangistavad inimesi. Rünnakute sagedus, julmus ja ulatus muudkui kasvab ja inimesed on abitud – sissetungijad on oma relvastuse ja tehnoloogiate poolest meist kaugel ees. Vaid salajane rahvusvaheline paramilitaarorganisatsioon XCOM – Exterrestial Combat Unit (Tulnukatevastane lahinguüksus) suudab midagi teha, kuna on koondanud oma ridadesse maailma parimad teadlased ja sõdurid.

35. Teine kontakt

„Tänan teid kõiki, kes kohale tulid,“ ütles Säraturvis ohvitseridele, kes olid hõivanud kõik istmed ümmarguse kambri seina ääres, seejärel kummardas ta lugupidavalt ainsale ponile siin ruumis, kes ei olnud sõdur. „Printsess Luna, tänan, et leidsite aega, et sellest koosolekust osa võtta. Ma loodan, et kui kõik saadaolevad nägemused kokku saab, võime hiljutisest sündmusest selgemini aru saada.“

Luna vastas kummardusele noogutusega. „Minu lugupidamine, kapten. Mu õde avaldas kahetsust, sest ta ei taha Videvikusära juurest lahkuda, aga ta võib siiski siia ilmuda.“

34. Kaleidoskoop

08:00, 24.05.2015, nõupidamisruum, XCOM-i Beeta baas

Atmosfäär nõupidamisruumis oli sünge, kui Bradford saabus ja laua taha kõndis. Vaid käputäis inimesi oli kohal ja ta vaatas igaühele otsa, kui neist möödus.

33. Operatsioon "Tuhk ja templid"

TÄHTIS: RAHVAS HOIAB HINGE KINNI, KUNA KUULUTATI VÄLJA RIIKLIK ERIOLUKORD NING ÜHENDRIIKIDE PÕHJA- JA KANADA LÕUNAOSAS PEATATI IGASUGUNE ÕHULIIKLUS. VAATLEJAD SUUREMATE ÕHUVÄEBAASIDE JUURES TEATAVAD MASSILISEST MOBILISATSIOONIST. VALITSUSE VAIKIMINE ENNUSTAB HALVIMAT.

TÄHTIS: PÕHJA-DAKOTA TEATAB KUU ALGUL TOIMUNUD TULNUKATE RÜNNAKU KORDUMISEST, SEST NÄHTI HULGA UFODE SISENEMIST MAA ATMOSFÄÄRI. KUI NÄHTI, ET UFOD EI SUUNDU ASUSTATUD PUNKTIDELE, KUULUTAS KA KANADA VÄLJA ERIOLUKORRA.

--

19:10, 22.05.5015, Tähetolmu labor

32. Külaline

USA ÕHUJÕUDUDE VÄLISBAASID ON PEAAEGU TÜHJAD, KUNA LENDURID ON TOODUD TÄIENDAMA RAHVUSKAARTI, MIS KANDIS KUU ALGUSE TULNUKARÜNNAKUS SUURI KAOTUSI. SENAATOR GOLEMAN AVALDAS VÄGEDE ÜMBERPAIGUTAMISELE HILJUTISES PRESSITEATES TOETUST: „ME LOODAME VAPRATELE MEESTELE JA NAISTELE, MITTE HIILGAVATELE KANGELASTELE.“

VÄLJANAERDUD AMATÖÖRASTRONOOMID, KES TEATASID „LIIKUVATEST TÄHTEDEST“ TAEVAS, SAID REVANŠI, KUI SAJAD PÕHJA-AMEERIKA TÄHEVAATLEJAD TEATASID SARNASEST NÄHTUSEST. KUTSELISED ASTRONOOMID OLID ÜHA KUHJUVATE TÕENDITE EES ERINEVAIL SEISUKOHTADEL EITUSEST JAHMATUSENI.

--

31. Samal ajal III

Ponyville polnud viimase kahe kuu jooksul märkimisväärselt muutunud. Laadaponid kiitsid linnaväljakul terve päeva oma kaupu ja magasid öösel oma voodites. Farmerid töötasid linna ümber põldudel ja valvasid, et kultuurid oleksid terved ja viljakad. Tegelikult oli Ponyville’is muutunud vaid kaks asja.

30. Operatsioon "Viiking"

SENAATOR FRANK BEACHAM LEITI NÄDALAPIKKUSE SÕDURITEVÄRBAMISE TUURI JÄREL OMA KODUST MÕRVATUNA. VALITSUSALLIKAD KEELDUSID SURMA ASJAOLUSID KOMMENTEERIMAST, KUID OLETATAVAL SURMAAJAL OLID ÜMBRUSKONNA TURVAKAAMERAD SALVESTANUD HELIKOPTERI LENDAMISE TEMA VALDUSTE KOHAL.

WIKILEAKS ON JÄTKUVALT TÄHELEPANU KESKPUNKTIS, KUNA MITMED VALITSUSED ÜLE MAAILMA ÄHVARDAVAD SAIDI BLOKEERIDA PÄRAST SEDA, KUI LEKKISID MEMOD „MAAVÄLISEST LAHINGUÜKSUSEST.“ JULIAN ASSANGE EI OLNUD KOMMENTAARIDE ANDMISEKS KÄTTESAADAV.

--

23:52, Skyranger Big Sky

29. Õppetunnid

PÄRAST MITME LENNUKI JÄLJETUT KADUMIST SAID PÕHJA-ATLANDI ALAD KIIRELT MAINE, MIS MEENUTAB BERMUDA KOLMNURGA OMA. NATO PRESSIESINDAJAD EI KINNITANUD EGA LÜKANUD ÜMBER VÕIMALUST, ET ASJASSE ON SEGATUD TULNUKAD.

AMATÖÖRASTRONOOMID JÄID HÄBISSE, KUI HÄSTIDOKUMENTEERITUD TÄHTEDE LIIKUMINE TAEVAS EI LEIDNUD KINNITUST. VIDEOTÕENDID TÄHE KUMMALISEST LIIKUMISEST KUMMUTATI KUI KAAMERA LÄÄTSEDE VIGA VÕI LÄHEDALLENNANUD LENNUKI KUUMUSE EMISSIOONIST TULENEV VIRVENDUS.

--

08:00, 15.05.2015, söökla

28. Anded II

APRILLIS WASHINGTONIS TULNUKATE RÜNNAKU AJAL TSIVIILISIKUTE PÄÄSTMISE KÄIGUS HUKKUNUD TEENISTUSEST VABU MEREJALAVÄELASI TUNNUSTATI POSTUUMSELT AUMEDALITEGA. SENAATOR GOLEMAN AVALDAS PRESSIKONVERENTSIL HUKKUNUTE LÄHEDASTELE KAASTUNNET.

MAJANDUSTEADLASI ON JAHMATANUD ERAMILITAARORGANISATSIOONIDE PANKROTID PÄRAST TULNUKATE RÜNNAKUID. KÕIK MÄRGID VIITASID ERAMILITAARKOMPANIIDE BUUMILE SEOSES TULNUKATE RÜNNAKUTE LAIENEMISTEGA. NIMEKADKI FIRMAD PINGUTAVAD PÜKSIRIHMU, VIIDATES “KOGENUD SPETSIALISTIDE OOTAMATULE VÄHESUSELE.“

--

14:29, 13.05.2015, kasarmu

27. Anded I

PÕHJAOSARIIKIDE AMATÖÖRASTRONOOMID TEATAVAD EREDATEST VIRMALISTEST ÖÖTAEVAS, MIS AJAVAD ELUKUTSELISED ASTRONOOMID SEGADUSSE. TÕENDITENA ESITATUD VIDEOD KUULUTATAKSE AUTENTSEKS JA SEE MUUDAB SEDA FENOMENI VAID MÜSTILISEMAKS, ET TAVALISELT POOLUSTE KOHAL ESINEV LOODUSNÄHTUS ON VAADELDAV HOOPIS DAKOTAS.

Pages

Subscribe to RSS - Projekt "Tähetolm"