Ats

Pärisnimi
Mr. Ats Miller
Telefon
+3725 027 263

Member for

11 years 6 months
Filmiarvustused

Deus : 2 [0-10] lisatud: 2023-05-24

Hakkasin vaatama, sest peaosas Claudia Black. (Kes ei tea, kes on Claudia Black, siis -- minu sügavaim kaastunne, aga lootusetuid ei saa aidata...)

Ühesõnaga, Claudia teeb, mis suudab, et seda siit Marsini ulatuvate süžee- ja loogikaaukudega käkki elus hoida. Selle eest ka need 2 punkti. Kõik muu on alamõõduline jama.

Eks ole, Marsi orbiidil leitakse mingi kera, mis saadab kõigis Maa keeltes üht sõna: "Deus".

Aga see, miks see film on märatsev pask, ei saa öelda spoilerita: vanemapoolne valge mees püüab maailma päästa, kõrvaldades suure osa lolle. Ent loomulikult on see halb-halb-halb, sest hukkugu või inimkond, inimrämps on püha...

65 : 4 [0-10] lisatud: 2023-05-30

No milleks seda nüüd vaja oli...?

Saurused. Action. Viimase hetke pääsemised.

Aga sisu, niipalju kui seda sel filmil üldse on, on lollakas, loogikavaba ja punnitatud.

Et palju päris heakvaliteedilist CGI-d, aga kõiges muus mitte lihtsalt ei jooksnud lati alt läbi, vaid libises mudas.

Crater : 3 [0-10] lisatud: 2023-06-06

Lollivõitu lastefilm -- aga mida muud sa ikka Disneylt ootad? Ja ega see polnud ju mingi Kuu ka, gravitatsioon ja õhk olid olemas maagiliselt. Ehk natuke sci-fi mumbo-jumbot ei tee vaadatavaks lihtsakoelist, moraliseerivat ja masendavalt ühedimensioonilise süžeega pildijada. Kerisin selle lõpuni ega suuda enam nädal hiljem meenutada, mis see suur saladus seal nüüd õieti oligi... No ja mis tähtsust sel on.

Last Sentinel : 5 [0-10] lisatud: 2023-06-16

Oo tempora, oo mores... Alustaksin sealt, kus Kinoloog lõpetas -- on vaeva nähtud ja tulemus on päris vaadatav... Kui jätta kõrvale kogu asja ülesehitusest õhkuv poliitkorrektsus, ehk kas film ikka suudab tõusta kõrgemale esimestest kaadritest ilmsest 1984-likust fataalsusest, mida võib kokku võtta: "neeger saab valget naist" -- praegu ei tohi ju teistsuguseid filme teha.

Kui sellest mööda vaadata ja no et natuke punnitatud ja usutamatu, siis mingist marvelist või mangast muidugi hulga parem. 

Discontinued : 2 [0-10] lisatud: 2023-06-22

Võiks alustada kuulsa lausega, et kuna pole ulme, siis ei kommenteeri.

Tegelikult ka -- lollakavõitu ulmeklišee on seal ainult draama edasiviimiseks ja kogu sisu on mingi mõttetu neiukese "eneseleidmine". 

Kingdom of the Dinosaurs : 1 [0-10] lisatud: 2023-06-22

Tähendab, on häid filme ja on halbu filme ja siis on filme, mis solvavad kinokunsti. Käesoleval juhul on tegemist selle viimasega.

See film teeb kuidagi täiega nõutuks -- sisu on loogikaaukudest kubisev jama, näitlejatöö keskpärane, CGI suhteliselt halb... Miks selliseid filme tehakse? Kellele seda müüa õnnestub? 

Transformers: Rise of the Beasts : 1 [0-10] lisatud: 2023-09-15

SAASTAHOIATUS

See on lihtsalt kurb ja hale, kui madalale laskuvad mõnikord järjed...

Kui ma ei loeks (nii IMDB-st kui tiitritest alguses), et tegu põhimõtteliselt sama pundiga, kes tegi esimesed, oleksin arvanud, et tegu on mingi odava, fake-järjega, millega hakkama saanud mingi nurgatagune stuudio, mille toodangut isegi B-filmide kategooriasse liigitatakse pigem halastusest.

Tõsiselt ka -- selles filmis polnud enam midagi. Hiigelsuured robotid, mis muutuvad aeg-ajalt autodeks; sekka karikatuursed loomakujulised. See on tõeliselt loll mõte, aga olgu, allakümnestele meeldib ja sellistele (ja kes vaimselt sellest east kunagi välja pole saanud) oli koomiks omal ajal suunatud. Esimest filmi, Transformers (2007), oli päris pull vaadata. Jah, olen korduvalt öelnud, et ega ma sellest muud ei mäleta kui Megan Foxi paljast kõhtu, aga ikkagi oli film uudne ja kohati naljakas ja kuidagi lahe.

See kõik on kadunud. Filmi jooksul polnud ühtki kohta, mis oleks tundunud lahe (et natuke koomiline või hästi tehtud); filmis polnud ühtki tegelast, kes oleks mulle korda läinud või keda oleks meeldiv vaadata (ajastu nõue: peategelased on värvilised ja naine on paks ja inetu); uudsus -- unustage ära!

Sisust: seekord on ürgpaha planeedisuurune ja sööb planeete (Jah, tõesti nii rumal, aga mina ei mõelnud seda välja!); Maale on peidetud mingi helendav törakas, mille abil see Maale kallale saaks ja siis nad (head ja selle paha käsilased) seda üksteiselt üle löövad, kuni lõpumadinas head selle jälle kätte saavad ja pahad purustatakse.

... ja ma ei räägi isegi sellistest lapsustest, et ürgpaha silm või suu või mis iganes (noh, see hõõguv asi, mille kaudu see suhtleb) on käsilasega rääkides umbes 50-meetrine ja planeete rünnates umbes 1000-kilomeetrine...

Selles numbris